Kini usa ka lamian nga baga nga peach nga dala sa ice cream sa vanilla, usa ka duga sa pinya, peach, gatas, ug asukar.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa ihi nga lab-as nga peaches o frozen nga nalata nga peach
- 1/4 tasa nga duga sa pinya
- 1/4 tasa nga asukar
- 2 tasa nga ice cream sa vanilla
- 3/4 nga gatas sa tasa
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pakurma ang mga peach nga duga sa pinya ug asukar hangtud nga hapsay.
- Idugang ang ice cream ug sagol hangtud nga hinay.
- Ibubo sa gatas ug pulso sa pagsagol.
- Ibubo ang gibutang sa mga chilled nga mga baso.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 432 |
| Total Fat | 17 g |
| Tulas nga Tambok | 13 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 29 mg |
| Sodium | 155 mg |
| Carbohydrates | 62 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 9 g |