Ang crockpot, o hinay nga cooker, mao ang hingpit nga paagi sa pagluto sa Split Pea ug Ham Soup. Ang gibahin nga mga gisantes gamay nga round nga mga legumes nga namala ug hinay-hinay nga gibahin sa tunga-tunga. Kon hinayhinay nga lutoon, kini hapit matunaw ug ipapala ang sabaw ngadto sa usa ka matahum nga baga nga panapton. Kini usa sa pinakamaayo nga mga resipe sa paggamit sa nahabilin nga ham. Kung wala ka usa ka bukog sa ham, dugangi 1 tasa nga tinadtad nga linuto nga hamon .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka dako nga sibuyas, tinadtad
- 4 carrots, gipanitan ug ginunting
- 1 (16-onsa) nga pakete gipauga nga berde nga split nga mga gisantes, gilain ug gihugasan
- 1 ka dako nga bukog nga meaty ham o gisuyop nga ham hock
- 4 ka tasa nga stock sa manok
- 2 ka tasang tubig
- 1 bay dahon
- 1/2 ka kutsara nga dahon sa marjoram
- 1/4 ka kutsarita nga itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
Pagsagol sa tanan nga mga sagol sa usa ka 4 o 5-quart slow cooker. Pagtabon ug magluto sa taas sulod sa 2 ka oras, dayon i-turn sa appliance sa ubos ug magluto alang sa laing 4 ngadto sa 6 ka oras o hangtud nga ang mga gisantes hapit nga matunaw ug ang mga utanon malomo.
Kuhaa ang bukog sa ham o hock ug guntinga ang karne gikan sa bukog. Pagputol sa karne ngadto sa gagmay nga mga piraso ug pagpalihok balik ngadto sa sabaw. Biyai ang bukog. Kuhaa ang bay dahon gikan sa sabaw ug isalikway. Husto nga panimpla, maayo ang sabaw, ug pag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 202 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 5 mg |
| Sodium | 650 mg |
| Carbohydrates | 35 g |
| Pagkaon sa Fiber | 11 g |
| Protein | 14 g |