Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka kutsara nga suka sa suka
- 1 teaspoon nga soy sauce
- 1/2 ka asukal nga asukar
- 4 ka kutsara nga lana sa utanon
- 1 ka kutsarang sibuyas (grated)
Unsaon sa Paghimo Niini
Paghalad og suka nga suka, toyo, ug asukar sa usa ka panaksan. Idugang ang lana sa hinay-hinay, pagsagol sa maayo. Idugang ang grated sibuyas sa pagsul-ob.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 173 |
| Total Fat | 19 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 105 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |