Ang Halva usa ka paboritong dessert sa Middle East. Kini nga bersyon naglakip sa mga liso nga liso sa pagkalibug sa tradisyonal nga resipe. Nag-alagad uban sa kape o tsa, kini ang hingpit nga katapusan sa bisan unsang pagkaon. Ang Halva sayon nga himoon ug lami sama sa imong gigugol sa tibuok adlaw nga giandam kini!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka tasang liso sa liso
- 3/4 nga tasa tahini
- 1/2 nga tasa nga asukar
- 1/2 nga tasa nga dugos
- 1/4 teaspoon nga kaningag
- 1/4 teaspoon allspice
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka kaldero, pag-init sa mga liso sa lata sa kainit nga kainit hangtud nga gamay nga toasted.
- Sa higayon nga mabugnaw, idugang ang mga liso sa liso sa usa ka processor nga pagkaon usa ka kopa sa usa ka panahon ug panaghiusa. Idugang ang tahini, asukar, dugos, cinnamon ug allspice ug pulso hangtud nga ang sagol maoy baga ug hapit solid.
- Pag-linya sa usa ka linuto sa kalaha nga pan uban ang parchment nga papel o plastic wrap ug i-print ang timpla sama sa pan. Tabuni ug palambo hangtud nga lig-on. Guntinga ngadto sa mga kwadro ug mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 715 |
| Total Fat | 49 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 19 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 52 mg |
| Carbohydrates | 63 g |
| Pagkaon sa Fiber | 13 g |
| Protein | 17 g |