Kini nga breadbread sayon himoon uban sa linuto nga mais, gatas, ug itlog. Ang kutsara nga kutsara gisudlan gikan sa linuto sa kalaha nga adunay usa ka kutsara.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa nga cornmeal (puti)
- 2 ka tasang tubig
- 1 ka asin nga asin
- 1 tasa nga gatas (bugnaw)
- 2 dagko nga mga itlog (maayo ang gikulata)
- 2 ka kutsara ang natunaw nga mantikilya
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Sa usa ka dako nga saucepan, tipunon ang cornmeal nga may 2 ka tasa nga tubig; Dugang 1 teaspoon nga asin.
2. Pagdala sa sinagol sa usa ka hubag dayon ipaubos ang kainit; magluto, pagpalihok kanunay, sulod sa 5 ka minutos.
3. Ang sagol nga mahimong matig-a. Kuhaa gikan sa kainit ug hinay-hinay pagpalihok sa 1 tasa sa bugnaw nga gatas.
4. Pag-agay sa pinikpik nga mga itlog ug nangatunaw nga mantekilya.
5. Preheat hurno sa 400 ° ug pag-init sa usa ka greased 1 1/2 ngadto sa 2-quart baking dish o 8-inch square baking nga pan.
6. Ibubo ang maayo nga gisagol nga batter ngadto sa mainit nga linuto sa kalaha; magluto sulod sa mga 40 minutos, o hangtud nga lig-on sa tunga-tunga ug maayo nga browned.
7. Pag-alagad sa mainit, diretso gikan sa linuto sa kalaha. Kini nga kantidad naghatag og 4 ngadto sa 6 ka gagmay nga mga pagkaon; alang sa dugang, piloa ang resipe.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 239 |
| Total Fat | 9 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 232 mg |
| Sodium | 126 mg |
| Carbohydrates | 28 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 12 g |