Kini nga resipe sa kalan-on naggamit sa bisan unsang nahabilin nga ham. Gabunon kini uban sa mga frozen nga mga gisantes ug humay aron himoong sayon nga pagkaon. Ibabaw kini sa Parmesan nga keso alang sa usa ka gamay nga tart sipa.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 nga kopa nga tinadtad nga sibuyas
- 3 ka kutsarang mantikilya, gibahin
- 1 1/2 ka mga tasa nga frozen nga mga mag (green, o English peas), mga 10 ounce
- 1/4 ngadto sa 1/2 nga kopa nga tinadtad nga linuto nga ham
- 1 tasa nga humay-humay, wala kaon
- 3 ngadto sa 4 ka tasa
- manok sabaw
- 2 ngadto sa 3 ka kutsara nga Parmesan nga keso
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka bug-at nga skillet, lutaw ang tinadtad nga sibuyas sa 2 ka kutsarang mantequilla hangtud nga sibuyas malomo.
- Idugang ang ham ug bugas; magluto sa ubos nga kainit hangtud nga ang bugas magsugod lamang nga mahimong bulawanon nga brown; Pagdugang 3 tasa nga manok sabaw. Pagtabon ug magluto, kanunay nga pagpalihok, sa ubos nga kainit sulod sa 20 ka minutos.
- Pagdugang og mga frozen nga mga mag ug magluto, kanunay nga pagpadasig, sulod sa 10 ngadto sa 15 ka minutos, o hangtud nga ang humay malomo, ug pagdugang og dugang nga manok kung gikinahanglan.
- Pag-agos sa 1 ka kutsarang mantikilya ug sa keso sa Parmesan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 342 |
| Total Fat | 11 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 30 mg |
| Sodium | 770 mg |
| Carbohydrates | 49 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 11 g |