Kining sayon nga sarsa sa spaghetti mao ang sarsa nga sudlanan, nga gama sa yuta nga karne, Italyano nga sausage, mga kamatis nga dunay dughan, ug mga tinadtad nga mga utanon, uban sa ubang mga sagol.
Pag-alagad sa lamian nga sarsa nga gisagol sa spaghetti o linguine. O mag-alagad niini sa spaghetti squash o spiralized summer squash o zucchini.
Paghimo og doble nga batch ug ibutang ang nahibilin nga sarsa sa usa ka lalim nga sudlanan (o ubay-ubay nga nag-inusarang sudlanan). Ibutang kini sa freezer sulod sa upat ngadto sa unom ka bulan.
Tan-awa usab
Gipasinaw ang Spaghetti Sauce Sa Italian Sausage
Tomato nga Sauce nga adunay Fresh Vegetables ug Basil
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 ounces Italian sausage (malumo o init)
- 1 ka libra nga lean ground beef
- 2 lata (14.5 onsa matag usa) nga dunay dughan (dunay juice)
- 1 tasa nga tinadtad nga sibuyas
- 1 ka (8 ounces) nga sarsa sa tomato
- 1 mahimo (6 onsa) tomato paste
- 1/2 tasa nga tinadtad nga green bell pepper
- 1 ngadto sa 2 ka kutsara nga asukar
- 1 teaspoon nga asin (o sa pagtilaw)
- 2 ka cloves nga ahos, nahugno
- 2 ka teaspoons nga uga nga basil
- dash ground red pepper o red pepper flakes, kung gusto
Unsaon sa Paghimo Niini
- Kuhaa ang sausage gikan sa casings; brown sa usa ka bug-at nga panabon sa medium nga kainit uban sa yuta nga karne. Bungkagon ang sausage ug ground beef samtang browning; habwa sa maayo.
- Idugang ang drained nga sausage ug karne ngadto sa hinay nga cooker uban ang tanang nahabilin nga mga sangkap.
- Pagtabon ug magluto sa LOW setting sulod sa 6 ngadto sa 8 ka oras o HIGH sa 3 ngadto sa 4 ka oras.
- Kini nga sarsa mahimong frozen.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 251 |
| Total Fat | 12 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 53 mg |
| Sodium | 461 mg |
| Carbohydrates | 17 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 20 g |