Kining sayon nga cabbage ug leeks nga resipe usa ka lamian nga panakot nga bahin sa bisan unsang pagkaon, ilabi na ang karne nga kornal, sinugba nga itlog, o ham.
Ang cabbage ug leeks mga sauteed ug unya simmered sa kahingpitan uban sa usa ka gamay nga kantidad sa stock sa manok, mantequilla, ug seasonings.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 medium green cabbage
- 3 ka dako nga panakot
- 3 ka kutsara nga mantikilya
- 1/3 tasa nga sabaw sa manok
- 1 ka diyutay nga asin nga asin
- 1/2 ka kutsara nga bag-o nga itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagputol sa panit ug pag-adto ngadto sa 1 ngadto sa 1 1/2-pulgada ang gitas-on. Guntinga ang mga lingin ngadto sa nipis nga mga gilis.
- Hugasi ang bugnaw nga tubig aron mapahuyang ang bisan unsang yuta nga mahimong mosunod kanila, dayon hugasan ang maayo.
- Guntinga ang cabbage ngadto sa 6 ka wedges; kuhaa ang core pieces.
- Hinay nga pag-ihi ang cabbage wedges crosswise. Ihatag ang mga gipangputol nga mga panit sa cabbage.
- Kaina ang mantekilya sa usa ka dako, lawom nga lut-od o basa nga hurno sa kainit nga kainit.
- Idugang ang mga leeks ug cabbage ug saute, samtang gisudlay, sulod sa 8 minutos.
- Idugang ang sabaw sa manok, asin, ug ang pepper ug simmer, gitabonan, sulod sa 15 ngadto sa 20 minutos, o hangtud nga ang cabbage maluto apan sa gihapon gamay ra.
Mahimo Ka Usab
Cabbage Wedges nga adunay Cheddar Keso nga Sauce ug Bacon
Crunchy Cabbage Salad Sa Bacon
Sayon nga Unstuffed Cabbage Skillet Dinner
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 114 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 15 mg |
| Sodium | 469 mg |
| Carbohydrates | 14 g |
| Pagkaon sa Fiber | 6 g |
| Protein | 3 g |