Kining yano nga gagmay nga mga cookies sa mantikilya giporma ug gipauna sa mga almendra sa wala pa mokaon. Kini usa ka sayon kaayo nga cookie sa pag-andam ug pagluto, ug kini adunay usa ka maanindot nga lami nga vanilla nga lami.
Sila sama kaayo sa mubo nga tinapay sa lami ug panit.
Tan-awa usab
Mga Mantikilya nga Bula sa Hazelnut
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa mantikilya (unsalted, mahumok)
- 1 tasa nga asukal (granulated)
- 1 1/2 teaspoons vanilla extract
- 2 tasa
- all-purpose nga harina (
- kutsara ug sinilutan , 9 ons)
- 1 dash salt
- 1 teaspoon nga baking powder
- 48 almendra (blanched, o halves)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Kaina ang hudno sa 300 ° F.
- Gamit ang electric mixer, cream butter ug asukar hangtud sa kahayag ug fluffy. Pagdugang og vanilla ug maayo ang pag-mix.
- Pag-ilis og dala nga harina, asin, ug baking powder. Pag-agos sa mga sifted dry ingredients ngadto sa cream mixture sa creamed; pagsagol hangtod maayo ang pagkasagol.
- Buhat nga minasa ngadto sa gagmay nga bola nga mga 1 ka pulgada ang diyametro. Ibutang kini sa ungreased cookie sheets. Hinunoa, pagpilit sa usa ka tunga sa almendras o tibuok almond sa tumoy sa matag bola.
- Magaluto sulod sa 20 ka minutos, o hangtud nga gaan nga magdan-ag sa ubos.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 634 |
| Total Fat | 54 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 33 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 99 mg |
| Carbohydrates | 26 g |
| Pagkaon sa Fiber | 10 g |
| Protein | 21 g |