Ang termino nga "sawmill gravy" tingali naggikan sa sayo nga pagkaon sa logging. Ang gravy mahimo gamit ang bacon ug bacon drippings. Kini nga bersyon usa ka gravest sausage, usa ka tradisyon sa pamahaw sa South. Ang gravy mao ang baga ug creamy uban sa chunks sa pamahaw sausage.
Pag-alagad sa gravy sa mga tipak ug buttered biscuit o creamy grits.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 pound sausage
- 3 ka kutsara nga tambok (gikan sa pagluto sausage)
- 3 ka kutsara nga harina
- 1 sa 1 1/2 ka tasa nga gatas, light cream, o tunga-tunga ug tunga
- Salt ug pepper sa pagtilaw
- Ang linuto nga crumbled sausage
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka bug-at nga kalan-on sa kainit nga kainit, magluto sa sausage, magbungkag ug magkutaw hangtud nga dili na maputi. Kuhaa ang sausage sa usa ka slotted cuchara ug ilain.
- Biyai ang 3 ka kutsara sa mga dripping sa kawayan. Kung wala nay 3 ka kutsara ang nahabilin, dugangi ang mantikilya, pagpahid, o bacon dripping aron makahimo 3 ka kutsara.
- Ibutang ang kalan-on balik sa medium kainit ug isablig 3 ka kutsara nga harina sa mga duga. Magluto, magsagol kanunay hangtud nga ang roux gaan nga browned. Sa hinay-hinay, idugang ang 1 tasa sa gatas o light cream. Tilawi ug panahon uban sa asin ug paminta ug ibutang ang pagpalihok hangtud nga ang gravy mub-an. Pagdugang og dugang nga gatas o cream, kung gikinahanglan aron maabot ang gitinguha nga pagkamakanunayon.
- Idugang ang sausage sa gravy, kon gusto.
Mga Sugyot ug mga Pagbag-o
- Sawmill Gravy With Bacon - Fry 4 to 6 strips sa bacon sa skillet ug ibilin ang 3 tablespoons sa drippings. Padayon sa resipe ug alagari ang gravy sa bacon, kon gusto.
Mahimo Ka Usab
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 528 |
| Total Fat | 45 g |
| Tulas nga Tambok | 23 g |
| Unsaturated Fat | 15 g |
| Cholesterol | 125 mg |
| Sodium | 923 mg |
| Carbohydrates | 19 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 13 g |