Kini usa ka dako nga panaksan alang niadtong nahigugma sa sauerkraut sa ilang mga mainit nga iro. Pinaagi sa pagsagol niini nga mga sagol, usa ka maayo nga paagi aron mahuman ang usa ka mainit nga iro. Kini usa ka dali ug sayon nga paagi sa pagbutang sa usa ka dakung Chicago Style Hot Dog .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 15 ounces / 450 mL mahimo nga sauerkraut (gihugasan ug gihumol)
- 1/4 ka tasa / 60 mL matam-is nga atay
- 2 tablespoons / 30 mL nga asukar
- 1 ka kutsara / 15 mL nga mustasa
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL caraway seeds
Unsaon sa Paghimo Niini
- Gabunon ang tanan nga mga sangkap sa usa ka saucepan ug kainit hangtud mapainit.
- Pag-alagad sa imong paborito nga hot dog sa usa ka bun.
- Ibutang ang mantika sa usa ka sudlanan sa hangin sa refrigerator sulod sa 3 ka adlaw human sa pagpangandam.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 27 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 348 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 0 g |