Kini nga habagatan-kasadpan nga panapton nag-kombinasyon sa tequila, apog, ug cilantro aron paghatag kini sa usa ka dako, matuod nga lami. Ang kini nga pag-atomo nagtrabaho sa tanan apan hingpit nga hingpit alang sa baboy ug manok.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/3 tasa nga duga sa apog
- 1/3 copa nga lana sa oliba
- 1 gamay nga jalapeno pepper (pinahumok nga tinadtad)
- 2 tablespoons tequila
- 2 ka kutsarang presko nga cilantro (tinadtad)
- 2 ka cloves nga ahos (minced)
- 2 teaspoons cumin
- 1 ka asin nga asin
- 1/2 ka kutsarita nga itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sagol ug pag-ayo sa pag-mix. Pag-ayo sa usa ka sudlanan sa hangin.
- Pag-marine sa seafood alang sa mga 15-20 ka minuto, manok sulod sa 2 ka oras ug uban pang mga karne sulod sa 4 ka oras.
- Tipigi ang marinade sa refrigerator sa usa ka sudlanan nga plastik nga dili masudlan o baso nga sudlanan hangtud sa 1 ka semana human sa pagpangandam.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1332 |
| Total Fat | 87 g |
| Tulas nga Tambok | 13 g |
| Unsaturated Fat | 60 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1,455 mg |
| Carbohydrates | 130 g |
| Pagkaon sa Fiber | 16 g |
| Protein | 20 g |