Ang Rocky Road Fudge usa ka hapsay nga chocolate fudge nga puno sa crunchy nuts ug sweet, chewy marshmallows . Kini nga resipe nga mga buhat sa bisan unsa nga matang sa mga nuts, apan ako ilabi nga gusto sa paggamit sa walnuts o pecans.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka copa nga semi-matam-is nga chocolate chips
- 1 (14 oz) mahimo
- mub-an nga gatas
- 1/4 nga tasa (4 tbsp) mantikilya
- 1 tsp vanilla extract
- 1/4 ka tsp asin
- 1 1/2 tasa mini marshmallows
- 1 1/4 nga kopa nga toasted nuts, coarsely chopped
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-andam sa usa ka 8x8 o 9x9 pan pinaagi sa paglinya niini uban sa aluminum foil ug pag-spray sa foil nga dili spray sa pagluto .
- Sa usa ka dako nga panaksan nga luwas sa microwave, isagol ang chocolate chips, gatas nga gatas, ug mantikilya. Ang microwave niini sa usa ka minuto nga pag-uswag hangtud nga natunaw, mga 2 ngadto sa 3 ka minutos.
- Pag-aghat aron masiguro ang tanan nga tsokolate nga natunaw, unya dugangi ang vanilla ug asin. Pag-agas hangtud nga ang kendi hapsay ug maayong pagkasagol. Pagdugang 1 kopa sa marshmallows ug 1 cup sa mga nuts ug pagpalihok hangtud maayo ang pagkahiusa.
- Ibubo ang fudge ngadto sa giandam nga kaldero ug pahapsay kini ngadto sa usa ka layer. Isablig ang nahabilin nga 1/2 nga tasa nga marshmallows ug 1/4 tasa nga mga nut sa ibabaw sa fudge ug hinay-hinay nga mopadayon aron nga kini ibutang sa ibabaw.
- Ibutang ang fudge sa refrigerator aron ibutang sa labing menos 2 ka oras. Sa higayon nga itakda, putlon ang 1 ka pulgada nga kwadrado ug mag-alagad sa temperatura sa lawak. Ibutang ang sobra nga fudge sa usa ka sudlanan sa hangin diha sa refrigerator.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 62 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 4 mg |
| Sodium | 19 mg |
| Carbohydrates | 6 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |