Ang Chocolate Pastry Cream mahimong usa ka matahum nga pagpuno alang sa imong sunod nga pastry o cake.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 1/4 ka tasa nga gatas
- 4 ka itlog nga itlog
- 2/3 ka tasa nga asukar
- 1/4 tasa nga cornstarch
- 1/4 nga harina sa tasa
- 2 ka kutsara
- vanilla extract
- 3 ounces nga semisweet nga chocolate (natunaw)
- 1 onsa unsweetened chocolate (natunaw)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Lutoa ang 2 tasang gatas. Pukpok ang mga yolks nga adunay asukal ug magpabilin nga gatas. Kumuskit hangtud nga hapsay. Idugang ang cornstarch ug harina hangtud nga magkahiusa. Sa hinay-hinay pag-hikot og init nga gatas ngadto sa pagkapilit sa itlog Pagbalik sa saucepan. Magluto sa kainit nga kainit, kanunay nga pagpalihok hangtud nga ang mga hubag sa humok ug mga dagko. Pagpakunhod ngadto sa ubos ug pagpalihok sulod sa 2 ka minutos ug dayon kuhaon gikan sa kainit.
- Pag-agay sa vanilla ug nangatunaw nga mga tsokolate. Ibubo ngadto sa usa ka mabaw nga disk. Cover uban sa plastic wrap. (Siguraduha ang pagputos sa mga pako aron mapugngan ang usa ka pag-umol.) Cool ngadto sa temperatura sa lawak.
- Palambuon sulod sa 2 ka oras o tibuok gabii. Naghimo og gibana-bana nga 3 ka tasa.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) |
|---|
| Mga kaloriya | 102 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 37 mg |
| Sodium | 83 mg |
| Carbohydrates | 13 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 3 g |
(Ang kasayuran sa nutrisyon sa atong mga resipe gikalkula gamit ang usa ka sangkap nga database ug gikonsiderar nga usa ka pagbana-bana. Ang indibidwal nga mga resulta mahimong magkalahi.)