Kung ikaw interesado kon unsaon paghimo sa red pepper sarsa, kini nga resipe alang sa usa ka spicy nga barbecue nga sarsa nga mahimong ibutang sa mga karne sa katapusan sa pagluto o magsilbi nga usa ka kilid nga sarsa.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 mahimo
- salsahan nga kamatis
- 3/4 nga tasa (180 mL) nga tubig
- 3/4 nga tasa (180 mL) nga asukar
- 8 ounces (250 mL) Tabasco (o susama nga sarsa)
- 1 ka kutsarita (5 mL) nga pula nga mga tipik nga pepper
- 1 teaspoon (5 mL) cayenne
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Sagola ang tanan nga mga sagol sa usa ka saucepan. Pag-init sa ubos sulod sa 10 ka minutos.
2. Pagtugot sa pagpabugnaw. Kini nga sarsa mahimong ibutang sa refrigerator sa usa ka sudlanan sa hangin nga walay sulod sulod sa usa ka bulan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 34 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 73 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |