Kon ikaw usa ka fan sa Bloody Mary , kinahanglang hatagan nimo ang usa ka pagsulay sa Central Park. Ang kining tomato juice nga highball wala ang spice sa mas inila nga ilimnon, apan hinuon adunay usa ka mellow, flavorful nga aspeto diin ang tomato ug paghikap sa cayenne gibutangan sa New Amsterdam Gin ug vanilla extract. Oo, imong gibasa nga husto: vanilla. Dili kini maayo apan ang resulta mao ang makapahayahay ug makadugang sa katahum sa katam-is.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounces nga New Amsterdam Gin
- 3 tulo nga vanilla extract
- 4 ounces juice sa tomato
- 1 ounce lime juice
- 1 pinch cayenne pepper
- Garnish: cherry tomato
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sangkap sa usa ka cocktail shaker nga puno sa yelo.
- Pag-uyog pag-ayo .
- Ibubo ang tanan ngadto sa usa ka baso sa highball .
- Pagdayandayan sa usa ka cherry tomato.
Recipe sa maayong kabubut-on sa New Amsterdam Gin.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 788 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 33 mg |
| Carbohydrates | 38 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 2 g |