Kini nga quatre épices nga resipe, o upat ka mga panakot, gigamit sa panahon sa tanan, gikan sa mga soup ngadto sa sinugba nga manok, sa French kitchen. Kini nga tradisyonal nga bersyon naggamit sa puti nga pepper; Ang black pepper mahimong gamiton isip usa ka substitution.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 tablespoons pepper (yuta, puti)
- 1 ka kutsara nga ginger (yuta)
- 1 tablespoon nutmeg (yuta)
- 1 ka kutsara nga cloves (yuta)
Unsaon sa Paghimo Niini
Pag-agda sa mga panakot ug pag-imbak sa usa ka lalom nga sudlanan sa usa ka cool, dark place.
Kini nga quatre épices recipe naghimo sa 5 ka kutsara o gamay nga mas ubos kaysa 1/3 nga copa sa spice mixture.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 5 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |