Ang spaghetti, linguine, o fettuccine - pasta nga adunay red clam sauce mao ang classic dish sa mga restawran nga Italian-American. Apan kini usa ka sayon nga resipe nga mahimo sa balay, mao nga dili kinahanglan nga mogawas aron malingaw niining lamian nga pasta sa dagat.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara nga lana sa oliba
- 3 ka cloves nga ahos (minced)
- 1 ka kutsara nga itlog nga itlog o 2 ka taruna, minced
- 2 ka kutsara
- Mga capers
- 1 ka kutsarita
- nahugno nga red pepper flakes
- 1/2 ka tasa nga uga nga puti nga bino
- 3 ka copa nga giandam nga sarsa sa tomato (dugang 1/4 nga tasa nga tubig aron sabton ang garapon)
- 2 lata (6.5 ounces) nga tinadtad nga tupong sa juice
- 1 pound linguine (o spaghetti o fettuccine pasta)
- Pagtilaw sa asin
- 1/4 ka tasa nga bag-ong basil (o parsley nga Italyano), tinadtad
- Mahimong opsyonal: grated parmesan
Unsaon sa Paghimo Niini
- Idugang ang lana sa oliba, ahos, anchovy, capers ug pula nga pepper sa usa ka dako nga saucepan, ug ibalik ang init ngadto sa medium. Sa diha nga ang ahos magsugod sa paghasmag, ug sa wala pa kini magsugod sa brown, idugang ang alak. Magluto hangtud nga ang bino makunhoran og mga katunga.
- Pag-agas sa sarsa sa tomato, mga tupoy ug juice. Dad-a sa usa ka malumo nga simmer sa ubos nga kainit. Pag-aghat usahay. Lutoa ang pasta sumala sa direksyon sa package. Hugaw, apan ayaw paghugas. Idugang ang spaghetti balik sa kolon diin kini lutoon, ug ibubo ang sarsa, ug basil. Pag-uros sa mga kumpit sa pagsul-ob sa pasta sa sarsa. Tabuni ug palingkuron sulod sa 2 ka minuto aron masuhop ang mga lami. Tilawi ug panahon uban sa asin kon gikinahanglan. Pag-alagad nga mainit uban sa Parmesan kon gusto.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 661 |
| Total Fat | 10 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 18 mg |
| Sodium | 498 mg |
| Carbohydrates | 111 g |
| Pagkaon sa Fiber | 9 g |
| Protein | 29 g |