Ang Passion Pearl usa ka orihinal nga cocktail nga gibuhat samtang nag-eksperimento sa passion fruit vodka. Kini nagsagol sa kahingangha sa usa ka light rum ug nahimong kini nga makalingaw ug sayon nga humok nga cocktail.
Adunay pipila ka mga kompaniya nga nagpagawas og passion fruit vodka, lakip na ang SKYY, Smirnoff ug 42 Below ug kini nahimong sayon nga pangitaon. Kay kon dili, mahimo ka kanunay nga makahatag sa imong kaugalingon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces rum
- 1 1/2 ounces
- passion fruit vodka
- 1/2 onsa
- triple sec
- 1/2 onsa juice nga lemon
- 2 dashes
- Angostura aromatic bitters
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga ingrediente ngadto sa usa ka cocktail shaker nga adunay ice cubes.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 248 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |