Ang Red & Yellow usa ka yano, makaparepresko nga mainom nga pag-inom nga sayon kaayo nga himoon sa panimalay bisan kung dili ikaw usa ka nagmantala sa kaugalingon nga mixologist - lagmit nga ang tanan nga mga sagol sa imong bar o kusina na. Kini hingpit alang sa makalingaw nga mga katingala o sa katapusan nga mga bisita.
Kung malingaw ka sa Red & Yellow, tan-awa kining may kalabutan nga mga linalang: Dancing Belly ug Baja Gold .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounce
- light rum (Bacardi)
- 1/2 onsa
- grenadine
- 1/4 onsa
- pinatam-is nga juice sa apog
- 1 ngadto sa 2 onsa
- 7-Up (o uban pang lemon-lime soda, o sa pagtilaw)
- Garnish: lemon wedge
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang rum, grenadine, ug duga sa apog ngadto sa usa ka karaang bildo nga adunay yelo.
- Ibabaw sa 7-Up sa pagtilaw.
- Pahimut-i ang lemon wedge.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 209 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 7 mg |
| Carbohydrates | 24 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 1 g |