Ang kini nga prutas nga gipasiga nga barbecue nga isda nagkombinar nga ang hingpit nga pagsagol sa matam-is ug kainit sa paghimo sa sarsa nga hingpit alang sa bisan unsang paggamit. Pinaagi sa pagparis sa asukar sa usa ka maayo nga strawberry jam nga adunay habanero nga mainit nga salsahan, ikaw makakuha og lawom nga palami nga magdugang sa mga lami sa pagkaon. Kini nga saging nga barbekyu hingpit alang sa manok ug baboy.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 ka tasa nga strawberry jam
- 2 limes (zest ug juice)
- 1/4 tasa nga manipis nga soy sauce
- 1/4 ka tasa nga ginger (pinahumok nga minasa)
- 1/4 nga tasa nga mint (lab-as, tinadtad)
- 2 ka kutsara
- habanero nga mainit nga sarsa
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sagol ug pag-ayo sa pag-mix.
- Tungod kay kini adunay mga sugars sa niini, ayaw pagsalo sa mga sinangag nga pagkaon hangtud nga sila hapit andam nga mobiya sa grill.
Mubo nga sulat:
Kining matam-is ug halang nga salsahan maayo kaayo sama sa usa ka marinade ug usa ka saging nga barbecue.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 6 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 188 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |