Papaya ug pahulamon ang usa ka tropikal nga lami sa niining daghan nga
ice cream . Kung wala ka maka-access sa bag-ong
kapayas , sulayi ang pag-substitute 1-1 / 2 ngadto sa 2 ka tasang mga presko nga
peach o nectarine.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3/4 nga tasa nga asukar (puti, granulated)
- 2 ka itlog (gikulata)
- 1-3 / 4 nga mga tasa nga gibug-aton bug-at nga cream
- 1 hinog nga papaya (gipanitan, gisabod, ug ginunting)
- 1 fresh lemon (tan-awa ang mga instruksyon)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-asukar og asukar, itlog, ug cream sa usa ka bug-at nga kaldero. Magluto sa ubos nga kainit, samtang nagkutkut, hangtud nga matig-a nga maanod sa kutsara. Ayaw paglubog. Kuhaa gikan sa init ug himoa nga cool sa lukewarm, stirring usahay aron sa pagpugong sa usa ka panit.
- Ibutang ang kapayas sa panaksan nga gisudlan sa sulud sa metal o usa ka bug-at nga katungdanan.
- Kuhaa ang zest gikan sa paggamit sa usa ka grater, unya juice ang apog. Idugang ang katahum ug duga ngadto sa kapayas ug iproseso ngadto sa usa ka puree.
- Idugang ang papaya puree sa thickened cream, pagpadali sa hingpit nga pagkombinar.
- Ibubo ngadto sa makina sa ice cream ug ipa-freeze sumala sa manwal sa tiggama.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) |
|---|
| Mga kaloriya | 314 |
| Total Fat | 20 g |
| Tulas nga Tambok | 13 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 111 mg |
| Sodium | 42 mg |
| Carbohydrates | 32 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 4 g |
(Ang kasayuran sa nutrisyon sa atong mga resipe gikalkula gamit ang usa ka sangkap nga database ug gikonsiderar nga usa ka pagbana-bana. Ang indibidwal nga mga resulta mahimong magkalahi.)