Kini nga mga uhong gisudlan sa usa ka lemon ug ahos nga mantikilya samtang sila mag-ihaw. Kini usa ka lami nga vegetarian nga alternatibo sa mga burger.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 12 ka dagko nga mga uhong portobello
- 3 ka kutsara nga mantikilya
- 3 ka kutsara nga extra virgin olive oil
- 1 ka kutsarang lemon juice
- 3 ka cloves nga ahos (gipusgay ug gimasa)
- Itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Hugasi ang mga uhong; Kuhaa ang mga stems ug ibutang ang mga uhong gawas.
- Sa usa ka saucepan sa stovetop o grill, matunaw ang mantikilya, lana sa oliba, duga sa lemon, ahos, ug pepper.
- Guntinga ang dako kaayo nga mga uhong sa katunga o ihiwa ang gibag-on nga mga piraso. Daghag abuga ang mga uhong uban sa sinagol nga mantikilya ug ahos nga sagol.
- Sa usa ka natabonan nga grill sa tunga nga mga baga, isugnod ang mga uhong sa portobello nga pagkatag sa ubos sa mga 8 minutos. Balik ug ihawa ang mga tumoy sa mga uhong sulod sa 6 ngadto sa 8 ka minutos, o hangtud nga malomo ug maayo nga browned.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 152 |
| Total Fat | 13 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 15 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |