Ang tanan nasayud mahitungod sa mga cookie ni Santa. Apan komosta ang pagtratar sa mga nagbira sa balsa?
Ang Reindeer Food (usahay gitawag nga Magic Reindeer Food o Magic Reindeer Dust) alang sa reindeer ni Santa. Hinuon, sila gigutom sa Bisperas sa Pasko, usab! Kining sayon nga paghimo og snack mamahimong usa ka makalingaw nga tradisyon sa Pasko alang sa imong mga anak.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa giligid oats
- 2 ngadto sa 6 ka kutsarang pula nga kolor nga asukar
- 2 ngadto sa 6 ka kutsara nga asul-kolor nga asukar
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagduyog sa giligid nga mga oats ug sugars sa usa ka mixing bowl.
- Pagbalhin sa mga oat sa sugared sa zip bag nga plastik nga bag, nga nagdugang og dugang nga asukar alang sa usa ka malipayon nga epekto.
- Pagdugtong sa usa ka laso ug i-attach ang mosunod nga balak:
Isablig kini nga reindeer nga pagkaon sa gawas niining gabhiona.
Ang kahayag sa bulan makapahayag nga masanag.
Samtang ang mga reindeer naglupad ug naglibot
Kini mogiya kanila sa inyong panimalay.
Ayaw kalimti si Santa sa Bisperas sa Pasko. Himoa siya nga usa ka batch sa tasty nga mga biskwit sa Pasko , usab!
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 102 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Carbohydrates | 20 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 3 g |