Ang mga tip sa sirloin gigamit sa kini nga resipe sa steak sa pepper, uban sa kampanilya, sibuyas, ug opsyonal nga mga kamatis. Kining popular nga pinggan lamian sa humay o noodles ug naghimo sa usa ka talagsaon nga pagkaon sa pamilya.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 pound nga mga tip sa sirloin, guntinga ngadto sa mga piraso sa pag-alagad
- 2 ka kutsara nga lana sa utanon
- 1/4 tasa nga tinadtad nga sibuyas
- 1 clove nga ahos, gilain
- 1 ka asin nga asin
- Dash sa pepper
- 1 tasa karne sa karne
- 1 mahimo (14.5 onsa)
- sinangag nga mga kamatis , opsyonal
- 1 ka dako nga green bell pepper, nga ginunting sa mga singsing
- 2 ka kutsara nga cornstarch
- 1/4 tasa nga bugnaw nga tubig
- 2 ka kutsara
- soy sauce
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-init og lana sa usa ka panit o saut sa pan sa medium-low heat.
- Ihatag ang karne, pagpalihok, hangtud nga browned, mga 10 minutos.
- Idugang ang sibuyas, ahos, asin, ug pepper. Idugang ang karne sa karne ngadto sa sinagol nga karne ug dad-a sa usa ka hubag.
- Pagpakunhod sa kainit ngadto sa ubos, pagtabon, ug pagkalaya sa karne mao ang malumo, mga 25 minutos.
- Idugang ang stewed kamatis ug green bell pepper; magluto og 10 ka minutos.
- Pagsagol sa cornstarch, tubig, ug toyo sa usa ka gamay nga panaksan; pag-adto hangtod nga maayo ang pagkasagol.
- Pagpalihok sa sagol nga cornstarch ngadto sa sinagol nga karne.
- Pagdala sa usa ka hubag; magluto, kanunay nga pagpalihok, sulod sa 5 minutos. Kuhaa ang mga bahin sa ahos.
- Pag-alagad uban sa mainit nga linuto nga noodles o kan-on.
* Gamita ang thinly sliced flank steak o top round alang sa mga tip sa sirloin.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 409 |
| Total Fat | 18 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 96 mg |
| Sodium | 739 mg |
| Carbohydrates | 24 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 37 g |