Magtan-aw alang sa usa ka puno sa lami, asul nga highball nga adunay cool visual effect ug makalingaw sa pagtukod? Ang Jellyfish usa ka maayong kapilian. Kini adunay dagway sa usa ka Caribbean-asul nga dagat ug puti nga mga sagbot nga naglutaw sa palibot nga naghatag sa cocktail sa ngalan nga marine-inspired niini. Aron maangkon ang bug-os nga epekto sa pag-inom gusto nimo hinay-hinay nga ibubo ang mga sangkap sa usag-usa, nga matapos uban ang maingat nga float of cream.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 onsa
- vodka
- 1 1/2 onsa
- asul nga curacao
- 1 1/2 onsa
- puti nga sambuca
- 1/2 onsa cream
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pun-a ang baso sa highball nga adunay yelo ug idugang ang vodka.
- Palutawon ang asul nga curacao sa hinay-hinay sa ibabaw, naningkamot sa pagpakunhod sa pagsagol sa mga likido.
- Palareho ang sambuca sa ibabaw sa pareho nga paagi
- Palargahon ang cream sa ibabaw gayud gamit ang likod sa usa ka bar nga kutsara.
- Pag-agas sa delicately ug hinay nga dili makadaut sa epekto sa "salang".
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 457 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 16 mg |
| Sodium | 319 mg |
| Carbohydrates | 51 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 6 g |