Kini nga cocktail gimugna isip kabahin sa promosyon alang sa Mayo, 2010 nga pagpagawas sa Sex and the City 2 . Gawas sa maong panag-uban, usa kini sa akong paborito nga ginger-flavored cocktails tungod kay ang katam-is sa lasaw nga syrup nga syrup ug ang humot sa lab-as nga lemon maayo kaayong pagkaluto sa mais nga vodka. Kung ikaw usa ka fan sa ginger martinis , sama niini , o bisan unsang susama nga matang, ang Red Over Heels usa ka ilimnon nga sulayan.
Kung dili nimo makita ang luyang vodka sa tindahan, sayon kaayo ang paghimo sa imong kaugalingong pagpuga .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounces SKYY Infusions Ginger Vodka
- 1 onsa dugay nga syrup *
- 3/4 onsa
- lab-as nga lemon juice
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sagol sa usa ka cocktail shaker nga adunay yelo.
- Pag-uyog og kusog ug palugus ngadto sa usa ka chilled martini nga baso .
- Ibutang ang lemon nga panit sa pagtuyoktuyok tabok sa ngilit sa bildo gamit ang pick cocktail.
* Aron makamugna ang Honey Syrup , pag-combine 0,5 oz. tubig nga may 0.5 oz. dugos.
Resipe sa maayong kabubut-on: SKYY Spirits
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 223 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Carbohydrates | 25 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 0 g |