Ang atong nia dinhi mao ang lain nga cocktail nga ingon og usa ka gamay nga katingad-an sa 'papel,' apan sa akong hunahuna imong makita nga ang lami mahimong makaikag kaayo. Kini gimugna sa New York City Mixologist nga Hal Wolin alang sa pagpagawas sa New Amsterdam Red Berry Vodka.
Ang makapaikag nga butang mahitungod niini nga cocktail mao ang paglakip sa creme de cacao ug lemonade. Ang vodka nga berry-flavored usa ka natural nga pagpares sa chocolate-vanilla liqueur, apan ang lemonade usa ka kalapad. Hinuon, ang Wolin nagpalihok niini nga ilimnon ug kini usa ka makalingaw nga panag-uban nga gidasig ko kanimo nga sulayan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces vodka ( Bag-ong Amsterdam Red Berry Vodka )
- 3/4 onsa limonada
- 3/4 onsa creme de cacao (puti)
- Garnish: lemon nga panit
Unsaon sa Paghimo Niini
- Gabunon ang mga sangkap sa usa ka cocktail shaker nga puno sa yelo.
- Pag-uyog pag-ayo .
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo.
- Hosanagan uban sa usa ka lemon panit.
Recipe sa maayong kabubut-on: Hal Wolin alang sa New Amsterdam Spirits
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 175 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 3 mg |
| Carbohydrates | 11 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |