Ang itom nga babayeng balo mao ang tubag ni Blavod Vodka sa usa ka codder sa kapa . Kini, sa yano nga paagi, nagpili alang sa itom nga vodka sa niini nga direkta nga vodka-cranberry nga ilimnon, nga nagdugang sa usa ka eerie epekto nga hingpit alang sa mga partido sa Halloween .
Kon ang Blavod dili imong vodka sa pagpili o dili nimo kini makita, mahimo nimo kanunay ang imong kaugalingon nga itom nga vodka gamit ang bisan unsang brand nga gusto nimo. Kini usa ka sayon nga paglansis nga ikaw makat- on unsaon sa pagbuhat sa imong kaugalingon .
Adunay usab duha ka mga paagi sa pagtukod sa ilimnon. Ang usa mao ang paglutaw sa vodka sa ibabaw sa cranberry, nga tingali dili kanunay magtrabaho kung moadto ka sa DIY black vodka. Ang ikaduha nga kapilian mao ang paghimo sa usa ka nagbul-og nga panganod sa itom nga vodka pinaagi sa pagsuyop niini ngadto sa juice. Uban sa bisan unsang opsyon, ang epekto mawala sa dihang ang pag-inom maukay, apan kini usa ka makalingaw nga pagtan-aw sulod sa pipila ka minuto.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounce
- Blavod Vodka
- 3 ounces
- cranberry juice
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang duga sa cranberry ngadto sa usa ka baso nga highball nga puno sa yelo.
- Pag-float o drizzle sa vodka sa ibabaw.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 332 |
| Total Fat | 11 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 74 mg |
| Sodium | 51 mg |
| Carbohydrates | 0 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 23 g |