Kini nga sili nga chile gihimo uban sa uga nga ancho chile peppers. Gamita kining simple nga sarsa nga adunay enchiladas, o gamiton kini gamit ang sinugba nga isda o manok.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 gipauga nga ancho chiles
- 1/4 tasa sibuyas (tinadtad)
- 1 ka kutsara nga utanon nga lana
- 2 ka gagmay nga kamatis (gipanitan ug giputol)
- 1/4 tasa nga pasas
- dash nga uga nga dahon oregano
- dash cumin
- 2 ka tasa nga sabaw nga manok
Unsaon sa Paghimo Niini
Paghumol sa mga sili sa init nga tubig sulod sa 15 ka minuto. kuhaa ang mga stems ug mga liso; chop. Sauté nga tinadtad nga mga chile ug sibuyas sa lana sa utanon hangtud nga malomo. Idugang ang kamatis, pasas, cumin, oregano, ug sabaw sa manok; Pag-ulan og 10 ka minutos.
Pagbalhin ngadto sa usa ka blender ug pagsagol hangtud nga ang salsahan hapsay.
Mahimo Ka Usab
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 27 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 92 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |