Kining himsog nga tam-is nga patatas nga salad adunay usa ka lamian nga dugos nga dugos nga dugos sa mustard nga pagsul-ob ug mohimo sa usa ka dakong kausaban sa dagan gikan sa mas tradisyonal nga mga salad sa patatas. Kini nga resipe gipahiangay sa usa nga gibutang ni Andrea Bell sa blog, Cooking Books.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ngadto sa 3 medium nga kamote, gipanitan ug giputol sa 1 ka pulgada nga cubes (mga 1 1/2 lbs.)
- 1/4 tasa nga sabaw sa utanon
- 2 ka kutsarang tinadtad nga parsley
- 1 ka kutsara nga whole-grain mustard
- 1 ka kutsarita
- Mga capers
- 2 teaspoon nga dugos
- 2 teaspoon nga balsamic nga suka
- 1 ka lana nga lana sa oliba
- 1/4 tsp. asin, o sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat ang oven ngadto sa 350 F.
- Pakaylap ang mga tam-is nga patatas diha sa usa ka layer sa usa ka linuto sa kalaha nga na-spray sa gaan nga lana sa utanon. Pagluto sa mga patatas sulod sa 30 minutos, o hangtud nga malomo.
- Gabunon ang sabaw, thyme, parsley, mustard, capers, honey, suka, lana sa oliba ug asin sa usa ka dako nga panaksan. Idugang ang mainit nga mga patatas ug isalibay ang pag-combine. Palambuon sulod sa usa ka oras sa dili pa mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 114 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 214 mg |
| Carbohydrates | 25 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 2 g |