Cod Fish Recipe
Ang resipe sa isda sa cod usa sa paborito sa akong mga anak. Ang cod usa ka malumo nga isda, ug kini adunay mga lami sa bisan unsa nga gipaangay niini. Niini nga rekord sa isda sa isda, ang sarsa nga lemon butter nagdugang sa pagkadato ug pizazz.Pag-alagad sa kini nga crispy lemon cod isda uban sa fried mais ug apple pecan coleslaw.
Ayaw Pagdumala: Mga Isda nga Mga Isda alang sa mga Bata
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tbsp. mantikilya
- 2 tbsp. lana sa oliba
- 2 itlog nga puti
- 2 ka tasa Panko (mga tinapay nga pan nga gikan sa Japan)
- 1-1 / 2 lbs. cod fish fillets
- Dash kosher asin ug bag-ong-itom nga black pepper
- Alang sa Lemon Butter Sauce:
- 1/3 tasa nga lab-as nga lemon juice
- 2 Tbsp. puti nga suka sa alak
- 2 Tbsp. mantikilya
- 1/2 tsp. kosher asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Heat butter ug lana sa oliba sa usa ka dako nga nonstick frying pan sa medium nga kainit.
- Pukpok ang mga puti nga itlog. Ipakaylap ang Panko sa nipis nga layer sa usa ka mabaw nga pinggan.
- Ipain ang una nga cod sa mga puti nga itlog, dayon sa Panko, nga dali nga nagapilit sa pagtabang sa mga mumho sa tinapay. Panahon sa asin ug paminta.
- Igisa sa mantika nga lana sa mantikilya hangtud sa bulawan, mga 3 minutos. Flip ug magluto sa pikas nga kilid hangtud maluto nga isda - ang isda mahimo nga opaque ug flake dali uban sa usa ka kakha.
- Aron mahimo ang lemon butter sauce: Heat lemon juice ug suka sa usa ka gamay nga saucepan sa medium-low heat, hangtud nga ang sagol nga pagkunhod sa katunga, mga 6 ka minuto. Pag-agay sa mantikilya ug asin.
- Hilum nga drizzle sa mga crispy fish fillet sa isda.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 526 |
| Total Fat | 19 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 118 mg |
| Sodium | 1,137 mg |
| Carbohydrates | 41 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 45 g |