Kinsa ang nagkinahanglan sa gahong sa usa ka lawom nga fryer sa diha nga ikaw makakuha sa flavorful manok gikan sa imong hudno? Kini nga manok gisagol sa usa ka gamay nga mantekilya ug ang mga us aka mga mumho, dayon giluto kini sa mainit nga oven.
Paggamit sa usa ka kombinasyon sa mga bitiis sa manok ug mga paa o usa ka cut-up nga tibuok nga manok sa resipe. Kon mogamit ka og boneless chicken, ang oras sa pagluto mas mubo.
Ang piniritong manok dili sayon!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 broiler-fryer chicken, mga 2 ngadto sa 2 1/2 nga mga tasa, putol ngadto sa 8 ka piraso
- 1/2 tasa nga maayo ang uga
- breadcrumbs
- 2 teaspoons asin
- 1 teaspoon nga paprika
- 1/4 ka sili nga pepper
- 1/4 tasa nga lana sa utanon o nangatunaw nga mantekilya
Unsaon sa Paghimo Niini
- Init ang hurno sa 425 F.
- Ang lana nga lana usa ka dako, mabaw nga pan nga linuto sa pan o ibutang kini sa spray sa lana sa oliba.
- Pagsagol sa mga breadcrumb, asin, paprika , ug pepper. I-brush ang matag piraso sa manok nga adunay lana sa utanon o nangatunaw nga mantekilya ug dayon paliton ang sagol nga sagol.
- Arrange ang mga piraso sa manok sa giandam nga linuto sa kalaha, panit sa ibabaw.
- Pagalabhan ang mga piraso nga giputos sa manok sa preheated oven sulod sa mga 35 ngadto sa 45 ka minuto, o hangtud nga ang manok linghod ug ang mga juice maklaro.
- Sumala sa mga giya sa USDA, ang manok kinahanglan nga lutoon sa minimum nga luwas nga temperatura sa 165 F (o sa ibabaw). Paggamit sa usa ka masaligan nga thermometer sa pagkaon o instant-read thermometer aron pagsusi alang sa doneness. Sulud sa thermometer ngadto sa kinabag-an nga bahin sa manok, dili makahikap sa bukog o ngipon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 475 |
| Total Fat | 32 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 17 g |
| Cholesterol | 105 mg |
| Sodium | 1,361 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 35 g |