Sila ba nga mga biskwit o mga kalan? Ang Madeleines o Madeleine Cookies sama sa gagmay nga mga tinapay apan sa usa ka porma sa cookie. Giandam kini sa ilang kaugalingon nga espesyal nga pan nga gitawag og Madeleine Pan, nga adunay hulmahan nga hulmahan.
Kini ang kahayag, humok ug patatas, nga naghimo kanila nga hingpit nga may usa ka tasa nga tsa o kape.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa
- cake nga harina
- 1/2 ka kutsara nga baking powder
- 1/4 ka asin nga asin
- 1 gamay nga orange (zest)
- 3 ka itlog
- 3/4 nga tasa nga asukar
- 1/2 tasa nga mantikilya (natunaw ug gipainit sa gamay)
- Garnish: powdered sugar
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang harina nga harina, linuto sa kalaha, ug asin. Pag-aghat sa kalipay. Paggahin.
- Pagsagol sa mga itlog ug asukar. Uban sa usa ka electric mixer, gibunalan ang taas sa 3 minutos. Ang sinagol mahimong baga.
- Idugang ang natunaw nga mantikilya ug isagol sa kamot. Piloa ang gisagol nga harina gamit ang figure-8 motion. Pag-igo sulod sa 3 ka oras.
- Preheat hurno sa 400 degrees. Ang Coat Madeleine Pan nga adunay spray sa pagluto o gisagol sa natunaw nga mantekilya.
- Bahina ang batter sa taliwala sa 2 - 12 nga kopa nga Madeleine nga mga kalaha. Pagluto sa Madeleines sulod sa 8 ngadto sa 10 ka minutos o hangtud nga ang browned libut sa mga kilid.
- Kuhaa ang mga kalaha gikan sa oven. Pag-tap sa counter ug i-dump ngadto sa mga cooling rack.
- Isablig ang pinatuyok nga tumoy nga may powdered sugar sa wala pa mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 85 |
| Total Fat | 5 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 36 mg |
| Sodium | 79 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |