Kining lamian, hilabihan nga chocolate pie napuno sa usa ka homemade dark cocoa pudding nga gipaulanan sa homemade whipped cream.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 9-pulgada nga nagluto pastry shell (o graham cracker crumb crust)
- 1/2 ka tasa nga kakaw
- 1 tasa granulated sugar
- 1/3 tasa nga cornstarch
- 1/4 ka asin nga asin
- 3 ka tasa nga gatas
- 3 ka kutsara nga mantikilya
- 1 1/2 teaspoons vanilla
- 2 ka copa ang gipangulata sa krema (gipatam-is,
- Opsyonal: 1 oz. chocolate shavings
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa kakaw, asukar, asin, ug cornstarch sa usa ka medium saucepan. Sa hinay-hinay pagsagol sa gatas, pag-stir hangtud nga hapsay. Magluto sa kainit nga kainit, ang pagpalihok kanunay hangtud nga ang pagpuno moabut sa usa ka hubag. Lutoa pagpuno sa 1 minutos, stirring kanunay.
- Kuhaa gikan sa kainit; pagsagol sa mantikilya ug vanilla. Ibubo sa lutoon nga tinapay nga pie. Pag-ayo sa pagpilit sa plastic wrap direkta ngadto sa pagpuno; bugnaw.
- Pag-amping sulod sa 3 ngadto sa 4 ka oras; Kuhaa ang plastic wrap.
- Ibabaw sa whipped cream o whipped topping ug garnish sa chocolate shavings, kon gusto.
Mahimo Ka Usab
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 500 |
| Total Fat | 22 g |
| Tulas nga Tambok | 11 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 79 mg |
| Sodium | 187 mg |
| Carbohydrates | 54 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 22 g |