Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa nga margarine, parve, gihumol sa temperatura sa lawak
- 3/4 nga tasang brown sugar
- 3/4 nga tasa nga asukar
- 2 ka itlog, gibunalan sa gamay
- 1 tsp. vanilla
- 2 1/4 ka harina nga harina
- 1 tsp. linuto sa kalaha nga soda
- 1 tsp. asin
- 1 bag chocolate chips
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pag-init og hurno sa 350 degrees Fahrenheit (180 degrees Celsius). Pag-spray sa usa ka 9x13 inch baking pan uban sa non-stick nga pagluto spray.2. Sa usa ka panaksan, isagol ang margarine ug sugars hangtud nga mag-cream.3. Pagdugang og mga itlog ug banilya. Pag-mix hangtod nga hinay. Sa usa ka linain nga panaksan, isagol ang harina nga harina, baking soda ug asin. Idugang ang sagol nga harina sa humok nga pan. Paghiusa hangtud nga magkauban (ayaw kalimti ang harina) .5. Idugang ang chocolate chips. Pag-usab, paghugpong hangtud nga magkahiusa (dili mag-overmix) .6. Ipakatap ang batter parehason sa usa ka greased 9x13 inch nga linuto sa kalaha nga pinggan. Magaluto sa 350 degree Fahrenheit (180 degrees Celsius) sulod sa 20-22 ka minuto. PAHINUMDOM:
Pag-underbake og diyutay. Ang mga blondies labing maayo kon kini usa ka gamay nga humok kay sa lisud kaayo ug sa ingon uga.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 288 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 35 mg |
| Sodium | 555 mg |
| Carbohydrates | 36 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 3 g |