Kini nga cake sa petsa sa kanela puno sa lami! Kini ang hingpit nga pagtapos sa bisan unsang pagkaon o maayo kaayo kauban sa usa ka tasa nga kape alang sa usa ka pagtagad sa tungang gabii. Dad-a kini nga keyk sa imong sunod nga pag-uban o espesyal nga okasyon, apan pangandam nga hangyoon alang sa resipe sa tibuok gabii.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka mga tasa ang gihimong mga petsa
- 3 tasa nga nag-usbaw nga harina
- 4 ka itlog, gibunalan
- 1 tasa nga kahayag nga bulawan nga brown sugar
- 2 teaspoons yuta cinnamon
- 1 teaspoon nga baking powder
- 3/4 nga tasa nga mantikilya
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat hurno sa 350 degrees.
- Sa usa ka gamay nga saucepan, ibutang ang mga petsa ug dugangi ang tubig aron lang matabonan. Dad-a sa usa ka hubag ug kuhaa gikan sa kainit. Hugasi ang mga petsa ug dapit sa pagkaon nga proseso. Hugpong hangtud nga ang mga petsa adunay usa ka pagkaporma nga sama sa pagkaputi.
- Sa usa ka dako nga panaksan, dugangi ang tanan nga mga humay nga sagol ug hinay-hinay nga gisagol sa usa ka tinidor. Idugang ang mantekilya, itlog, ug mainit nga mga petsa. Pag-Beat uban sa mixer sa kamot hangtud nga ang tanan nga mga sagol hingpit nga sagolon.
- Ibubo ang mga sangkap ngadto sa usa ka greased ug lightly floured metal baking pan. Magluto sulod sa 40 ka minutos o hangtud nga ibutang ang kutsilyo o skewer nga limpyo.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 405 |
| Total Fat | 22 g |
| Tulas nga Tambok | 12 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 150 mg |
| Sodium | 287 mg |
| Carbohydrates | 51 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 5 g |