Pag-alagad sa niini nga flavorful crab nga mga tinapay uban sa remoulade o tartar salsahan .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 ounces nga lumpak nga karne
- 1/4 nga tasa nga matahum nga tinadtad nga celery
- 1/4 tasa pino nga tinadtad nga sibuyas
- 1/2 gamay nga clove nga ahos, maayong pagkadunot, o dash powder nga ahos
- 1 ka kutsara nga matinud nga tinadtad nga pula nga kampanilya nga paminta
- 1 itlog
- 2 tablespoons mayonnaise
- 1 teaspoon nga sarsa sa Worcestershire
- 1 tasa nga humok nga tinapay nga mumho
- 1 1/2 ka kutsara nga Creole seasoning
- 4 ka kutsara nga mantikilya
Unsaon sa Paghimo Niini
- Hugasi ug pilia ang karne sa crab, isalikway ang bisan unsang piraso sa kabhang o kartilago. Sulayi nga biyaan ang mga bugdo kutob sa mahimo.
- Heat 2 tablespoons mantikilya sa usa ka dako nga kalan-on sa ubos nga kainit; hinay-hinay nga giumod ang pino nga halok nga sibuyas, sibuyas, pula nga pepper, ug ahos hangtud nga malomo.
- Pag-itlog sa panaksan; dugangi ang mayonnaise, sarsa sa Worcestershire, ug Creole seasoning.
- Pagsagol uban sa tumoy nga mga utanon ug soft bread crumbs, maayo ang pagsagol.
- Idugang ang karne sa alimango ug pormahon nga mga patty; ibutang sa plated paper-linaw nga plato.
- Palambuon ang mga 1 ka oras, o hangtud nga lig-on.
- Ang kainit nga nahabilin nga 4 ka kutsara nga mantikilya sa dako nga kawayan sa medium-low heat.
- Hinayhinay nga ibutang ang mga lut-od sa crab sa kaldero ug magluto sulod sa 5 minutos. Pabalikon ug magluto sulod sa 4 ngadto sa 5 minutos, hangtud nga maluto.
- Pag-alagad uban sa usa ka remoulade sarsa o tartar sarsa.
Nag-alagad 4.
Mahimo Ka Usab
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 392 |
| Total Fat | 21 g |
| Tulas nga Tambok | 9 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 128 mg |
| Sodium | 648 mg |
| Carbohydrates | 33 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 20 g |