Kini usa ka dali ug sayon nga tartar nga sarsa nga gihimo sa mayonnaise ug uban pang mga sangkap. Kini nga homemade tartar nga sarsa daku sa fried fish o seafood.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa nga mayonnaise
- 1 teaspoon nga grated sibuyas
- 1 ka kutsara nga tinadtad nga mga capers
- 1 1/2 ka kutsara ang matam-is nga pickle
- 1 ka kutsara nga tinadtad nga mga olibo nga puno sa pimiento
- Dash ground cayenne pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sangkap; pagkutkot hangtud maayo ang pagsagol.
- Susihon ang hingpit.
Dugang nga Taskar Sauce Recipe nga mga Bisyo:
- Ang akong Classic nga Tartar Sauce Recipe alang sa Fried Fish o Shrimp
- Restaurant Tartar Sauce nga gihimo uban sa Miracle Whip, Parsley Flakes, ug Onion Powder
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 192 |
| Total Fat | 21 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 12 mg |
| Sodium | 230 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |