Kini nga brine hingpit alang sa baboy apan maayo ang gibuhat sa ubang mga karne sama sa manok. Ang pagdugang magdugang sa umog ug lami sa bisan unsa nga imong lutoon. Hinumdomi nga sa higayon nga mag-agas ka sa karne, dili nimo kinahanglan nga dugangan pa ang asin.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 tasa / 1.9 L nga tubig
- 1/2 nga tasa / 120 mL kosher asin
- 1/2 nga tasa / 120 mL nga asukar
- 1/2 nga tasa / 120 mL tibuok itom nga peppercorns
- 2 tablespoons / 30 mL allspice berries
Unsaon sa Paghimo Niini
- Lutoa ang 2 ka tasang tubig. Pagdugang og asin ug asukar ug pagkalutaw hangtud matunaw. Idugang ang nahabilin nga 6 ka tasa nga bugnaw nga tubig ug pagpalihok sa nabilin nga mga sangkap. Himoa nga bugnaw ang bugnaw sa dili pa gamiton
- Kini nga resipe naghimo sa igo nga brine alang sa mga 5 ka libra sa pork tenderloin . Ibutang ang pork tenderloin ngadto sa usa ka dako nga panaksan, stock pot, o plastik nga sudlanan. Siguroha nga kini igo nga igo aron sa pagpugong sa karneng baboy ug sa brine. Ibubo ang brine nga sagol sa ibabaw, tabunan ang taklob o plastik nga wrapper ug ibutang sa refrigerator. Brine baboy sa 8-12 ka oras.
- Kuhaa ang kalan-on gikan sa brine, dali kaayong hugasan uban sa bugnaw nga tubig ug patuy-uga nga may mga tualya nga papel. Ayaw paglabay sa ingon nga kini magwagtang sa tanan nga asin ug mobiya sa karne nga mubo. Ang panapton nga walay asin nga pan nga ginaligo ug magluto sumala sa gitumong.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 593 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 56,611 mg |
| Carbohydrates | 153 g |
| Pagkaon sa Fiber | 20 g |
| Protein | 8 g |