Ang pagdugang sa high-protein quinoa ngadto sa usa ka basic nga chocolate peanut butter nga asukal nga walay bayad nga cookie ang nindot kaayo. Kining gamay nga quinoa nga cookies mao ang mga vegetarian, vegan, taas nga protina, libre nga sugar-free, ug, kon mogamit ka ug gluten-free nga oatmeal, wala usab sila'y gluten-free. Ug kini sayon ra kaayo. Unsay dili mahigugma?
Pahimusli kining mga himsog nga mga cookies alang sa pamahaw sa pag-adto, ingon nga usa ka taas nga enerhiya nga agianan sa agianan o idugang kini sa imong repertoire sa labing himsog nga panudlanan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 tasa nga giluto
- quinoa
- 1/2 nga tasa nga hapsay nga peanut butter
- 3 tbsp maple syrup
- 2/3 tasa dali nga pagluto oats
- 3 tbsp nga powder nga kakaw
- 1/4 tsp kosher asin o asin sa dagat
Unsaon sa Paghimo Niini
Pre-heat nga hurnohan ngadto sa 350 degrees ug gaan nga grease ang usa ka linuto sa kalaha.
Pagsagol sa tanan nga mga sagol sa usa ka dako nga panagsagol nga panaksan hangtud nga maayo ang pagkahiusa. Ibutang ang sinagol sa usa ka dako nga kutsara ngadto sa giandam nga linuto sa kalaha.
Magaluto sa hurno sa 18-20 ka minuto, hangtud nga gamay nga lig-on.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 136 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 119 mg |
| Carbohydrates | 17 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 4 g |