Ang usa ka dali nga sarsa nga Cheddar nga keso, dill, ug saltine makahimo niini nga cabbage casserole usa ka lamian nga pan nga bahin. Pag-alagad sa kini nga cabbage casserole uban sa ham nga panihapon, corned beef, o baboy.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 5 ka kutsara nga mantikilya
- 1 tasa nga saltine o keso nga cracker mumho
- 1 teaspoon nga dillweed
- 1 gamay nga ulo cabbage, coarsely tinadtad
- 2 tablespoons nga harina
- 1 tasa nga gatas
- 1/4 ka kutsarita nga itom nga paminta
- 2 ka kutsarang tinadtad nga pimientos
- 1 ka tasa (4 onssa) granahan nga mahait nga Cheddar nga keso
Unsaon sa Paghimo Niini
- Matunaw ang 3 ka kutsara sa mantekilya sa usa ka kalan-on; pagdugang sa mga cracker ug dillweed. Pag-igo hangtud nga ang mantequilla gaan nga browned; gigahin.
- Sa usa ka dako nga saucepan, hugasi ang cabbage sulod sa usa ka pulgada nga tubig hangtud nga malumo, o mga 12 ka minutos.
- Pag-ilalom pag-ayo ug ibalhin ngadto sa usa ka 8-inch square baking dish. Sa sama nga saucepan matunaw ang nabilin nga 2 tablespoons sa mantequilla sa medium-ubos nga kainit. Pagdugang sa harina dayon hinayhinay sa pagpalihok sa gatas. Magluto, magsagol kanunay hangtud nga ang sarsa mobaga ug magsugod sa lutoon. Idugang ang pepper, pimiento, ug shredded cheese. Pag-agas hangtud nga matunaw ang keso.
- Ibutang ang sarsa sa keso sa ibabaw sa cabbage ug hinay nga palihokon. Isablig ang buttered cracker crumbs sa ibabaw sa cabbage. Magaluto sa 350 ° sulod sa 20 ngadto sa 25 ka minutos, o hangtud sa bubbly.
Mahimo Ka Usab
Cabbage Wedges nga adunay Cheddar Keso nga Sauce ug Bacon
Cabbage sa Tangy Sauce
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 378 |
| Total Fat | 26 g |
| Tulas nga Tambok | 13 g |
| Unsaturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 58 mg |
| Sodium | 494 mg |
| Carbohydrates | 25 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 14 g |