Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 nga kopa nga puno sa brown sugar
- 1/4 nga tasa granulated sugar
- 1/4 tasa sour cream
- 1/4 ka tsp asin
- 1/2 tsp vanilla extract
- 1.5 ka copa nga toasted walnut halves
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pag-andam og usa ka linuto sa kalaha pinaagi sa pagtapik niini sa aluminum foil ug pag-spray sa foil nga dili spray sa pagluto .
2. Sa usa ka medium saucepan sa medium-high heat, porma ang brown sugar, granulated sugar, sour cream, ug asin. Pag-init kanunay hangtud nga ang sagol nga moabut sa 250 degrees.
3. Kuhaa gikan sa kainit ug diha-diha dayon ibuga ang vanilla ug ang mga walnuts. Pag-agas hangtud nga ang mga nuts parehas nga gipahiran.
4. Ibubo ang kendi ngadto sa giandam nga linuto sa kalaha.
Himoa kini nga pabugnawan sulod sa lima ka minutos, unya pukawa ang mga nuts, siguraduhaan nga kini maayo nga gisagol sa sugar syrup. Pag-agas ug pagsul-ob sa linuto sa kalaha, unya ibulag ang mga almendras ug tugoti sila nga bug-os nga bugnawon.
5. Brown Sugared Walnuts mahimong tipigan sa usa ka Ziploc bag o sa hangin nga sudlanan sa temperatura sa lawak sulod sa pipila ka mga semana.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 318 |
| Total Fat | 21 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 6 mg |
| Sodium | 106 mg |
| Carbohydrates | 31 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 5 g |