Ang pagdala sa manok, turkey, ug uban pang mga manok usa ka maayong paagi sa pagdugang sa lami ug umog sa karne sa dili pa kini lutoon. Kining sayon nga resipe sa brine mahimong gamiton alang sa paghimo sa tibuok nga dughan sa turkey, usa ka tibuok nga manok, o usa ka tibuok nga pabo.
Sa pinakasimple nga porma niini, ang brine usa ka solusyon sa asin sa tubig. Sa kinatibuk-an, alang sa pagsagol sa manok, turkey ug uban pang mga manok, atong idugang ang asukar ug pipila ka yano nga mga panakot.
Sa diha nga imong idugang ang imong mga manok sa solusyon sa brine, ang likido kinahanglan nga mag-icy. Ang temperatura sa brine mahimong usa ka peligro sa kaluwasan sa pagkaon .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 gallon nga tubig
- 1 tasa Kosher nga asin
- 1/2 ka tasang brown sugar
- 1 ka kutsarang black peppercorns (tibuok)
- 1 ka kutsara
- allspice (tibuok)
- 8 ka copa nga ice
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tubig, asin, asukar, peppercorns, ug allspice sa usa ka dakong stockpot. Pag-aghat sa pag-dissolve sa asin ug asukar.
- Dad-a sa usa ka hubag, unya kuhaa gikan sa kainit. Tugoti ang bugnaw nga bugnaw.
- Idugang ang yelo, ug unya iitom ang dughan sa pabo o bisan unsa nga butang nga imong gihuptan. Timbanga kung gikinahanglan.
- Pagbalhin sa refrigerator sulod sa walo ka oras o tibuok gabii.
- Kon andam ka sa sinugba, kuhaa ang dughan sa turkey ug hugasi kini pag-ayo. Mahimo nimo ibubo ang brine solution niining puntoha.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 451 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 113,215 mg |
| Carbohydrates | 117 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 1 g |