Kini nga labing maayo nga resipe sa paglingkud makaluwas kanimo panahon ug salapi.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 nga harina nga harina
- 2 Tbsp. asukar
- 1 Tbsp. gatas (nonfat dry milk powder)
- 1-1 / 2 tsp. asin
- 2-1 / 2 tsp. lebadura (aktibo nga uga)
- 1-1 / 4 nga mga tasa nga tubig (mainit)
- 1 Tbsp. utanon nga lana
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka dako nga panaksan, isagol ang harina, asukar, uga nga gatas ug asin hangtud nga magkahiusa. Ibutang sulod sa usa ka sudlanan nga usa ka quart uban ang screw top lid. Ibutang ang patubo sa usa ka gamay nga ziplock nga plastic nga bag ug ibutang sa ibabaw sa harina nga sagol sa tadyaw sa dili pa idugang ang pagtabon. Ipatik ug tipunon sa usa ka bugnaw nga dapit.
- Pag-andam sa paglutog tinapay, ibutang ang mainit nga tubig ug lana sa utanon ngadto sa ubos sa pan sa imong tighimo sa pan . Ibutang ang mga dry ingredients gikan sa garapon sa ibabaw sa basa nga mga sagol, nga magreserba sa lebadura para sa katapusan o sundon ang mga direksyon sa imong tighimo og tighimo sa tinapay. Pilia ang White - Light Color Crust. Kuhaa ang pan gikan sa pan human sa baking cycle ug cool sa wire rack sulod sa usa ka oras sa wala pa pag-adorno.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 65 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 492 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |