Kining lami nga tinapay nga pudding usa ka maayo nga pagpili sa panam-is alang sa Thanksgiving o sa panihapon sa Pasko, o bisan unsang pagkapukan o tingtugnaw. Kung mahimo, gamita ang usa ka lami nga tinapay sama sa brioche o challah .
Pag-alagad sa pudding nga mainiton sa usa ka vanilla sarsa o usa ka drizzling sa cream.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 5-6 ka copa nga gigisi nga tinapay (brioche o mga rolyo, mga 8 onsa)
- 1/2 ka tasa nga uga nga cranberries (coarsely chopped)
- 2 mga kahel (1/2 nga tasa nga duga ug mga 2 teaspoons zest)
- 2 teaspoons vanilla extract
- 4 ka kutsara nga mantikilya
- 3 ka copa nga tunga sa tunga ug tunga (gipainit hangtud nga init apan dili magaluto)
- 4 ka dako nga itlog
- 1 tasa granulated sugar
Unsaon sa Paghimo Niini
- Mantikilya usa ka 9-inch square o 11x7-pulgada nga linuto sa kalaha nga pan. Hud nga hurno sa 350 F.
- Sa usa ka dako nga panaksan, isagol ang gikuniskunis nga tinapay, cranberries, orange zest, ug juice.
- Sa laing panaksan, hugpong ang whiskey, vanilla, half-and-half, ug itlog. Ibubo ang tinapay; pagpalihok sa asukar.
- Himoa nga ang pan nga gibasa sulod sa mga 5 minutos.
- Ibubo ngadto sa giandam nga linuto sa kalaha; ibutang sa usa ka mas dako nga pan ug dapit nga gibutang sa hurnohan.
- Ibubo ang init kaayo nga tubig ngadto sa mas dako nga pan, ngadto sa giladmon nga mga ½ pulgada.
- Magaluto alang sa 45 ngadto sa 55 ka mga minuto, o hangtud mahuman.
- Pag-alagad uban sa sarsa sa vanilla, sarsa sa wiski , o gamay nga cream.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 332 |
| Total Fat | 18 g |
| Tulas nga Tambok | 11 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 160 mg |
| Sodium | 135 mg |
| Carbohydrates | 35 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 8 g |