Ang Southern US ug Chinese cuisine naghugpong sa niini nga resipe, nga kombinasyon sa maayo nga bourbon wiski uban sa toyo nga Asyano.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka kilo nga manok nga karne sa paa
- 2 ka kutsara nga lana sa oliba
- 1/4 tasa nga suga nga soy sauce
- 2 ka kutsara
- red red vinegar o red wine vinegar
- 2 ka kutsara ang maayo nga bourbon whiskey
- 2 ka kutsarang brown sugar, o sa pagtilaw (kutob 4 ka kutsara kung gusto)
- 1
- berde nga sibuyas (scallion, spring sibuyas) , gihugasan ug giputol ngadto sa tulo
- 2 mga hiwa nga ginger
- 2 ka cloves nga ahos, nahugno
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang mga paa sa manok sa usa ka mabaw nga 9 X 13-inch nga pan nga linuto sa kalaha. Gabunon ang nabilin nga mga sangkap ug ibubo ang manok. Pagtabon ug pag-marinate sa refrigerator sulod sa labing menos 4 ka oras, mas maayo nga magdugay. Usba ang mga paa usahay aron masiguro nga bug-os kini nga sinapawan sa pag-atiman.
- Preheat ang oven ngadto sa 350 F (177 C, gas mark 4). Pagalabhan ang manok, tapuson, uban sa pag-atiman, sulod sa 45 minutos ngadto sa 1 ka oras, usahay mag-atiman, hangtud nga ang mga duga makadagan sa dihang ang manok itusok sa kinatumyang bahin sa paa, o ang usa ka termometer sa karne mabasa nga labing menos 170 F (77 C ) sa samang bahin sa paa. Pag-alagad nga mainit.
Reader Rating: 4 out of 5 stars Comments: Very good. Naghimo ako og mga kausaban - gigamit nga karne sa dughan ug gibutang kini sa mga skewer ug sinugba. Gigamit ang sobrang brown sugar, ahos nga pulbos imbis nga lab-as nga ahos ug ditto alang sa luy-a. Ang tanan nahigugma niini .... makahimo kini pag-usab! Gikan ni Michele
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 579 |
| Total Fat | 30 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 14 g |
| Cholesterol | 142 mg |
| Sodium | 1,077 mg |
| Carbohydrates | 23 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 49 g |