Ang London dry gin ug apricot brandy nagtapo sa Boston Cocktail alang sa usa ka maanindot nga gamay nga ilimnon.
Ang herbal nga mga aspeto sa gin naglamdag batok sa bunga nga tam-is sa brandy ug grenadine, samtang ang lemon nagbalanse sa tanan nga adunay gamay nga tart. Ang natapos nga palami mao ang usa ka gamay nga labaw pa sa matam-is nga bahin kay sa pipila ka mga tawo mahimong makatagamtam.
Sa laing bahin, kung ikaw usa sa mga palainom nga may usa ka gamay nga ngipon, kini usa ka maayong gin-cocktail nga sulayan tungod kay kini usa ka nindot nga gamay nga yuta.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 onsa
- London dry gin
- 1 1/2 onsa apricot brandy
- 1/4 onsa
- grenadine
- 1 ka kutsarang apog (1/2 piraso)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga sangkap ngadto sa usa ka cocktail shaker nga puno sa yelo.
- Pag-uyog pag-ayo .
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 171 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Carbohydrates | 17 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 1 g |