Adunay usa ka misteryoso sa asul nga mga cocktail nga nagdani kanato ug nakatagamtam sa mga pagtilaw sa lami ug kini nga Blue Lagoon Margarita usa sa mga dili makapahigawad.
Kini nga margarita usa sa pipila nga adunay usa ka sparkling twist, usa ka lemon-lime soda twist nga mao, ug ang 7-Up ug ang susama mao ang sulundon alang sa usa ka gamay nga splash. Ang nahibilin sa cocktail nahimo nga asul nga curacao, alang sa usa ka orange nga palami ug usa ka mahayag nga asul nga kolor, nga may apog (labing bag-o ang labing maayo) ug duga sa pinya. Sama sa bisan unsa nga giuyog nga juice sa cocktail sa pinya, kini makakuha og gamay ug bulaon apan kini makasulod sa baso.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ons tequila
- 3/4 onsa
- asul nga curacao
- 1/2 onsa
- duga sa pinya
- Pagsabak sa
- lemon-lime soda
- Pagsabak sa duga sa apog
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga ingrediente ngadto sa usa ka cocktail shaker nga adunay yelo.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Gikan sa usa ka chilled margarita nga bildo .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 127 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 7 mg |
| Carbohydrates | 26 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 1 g |