Nalipay ang mga mahigugmaon sa chocolate! Kini nga cocktail tukma nga ginganlan sa Death by Chocolate tungod kay kini mabug-at sa chocolate ug sigurado nga patyon ang imong pangandoy.
Kon gusto nimong idugang ang laing dekadenteng layer, ibutang ang yano nga vodka alang sa usa sa bag-ong dessert flavored vodkas .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa nga nahugno nga yelo
- 2 magdala og ice cream nga chocolate
- 1 ounce chocolate syrup
- 1 ka onsa nga liqueur sa kape
- 1 ounce ang dark crème de cacao liqueur
- 1 onsa nga vodka
- Garnish: whipped cream
- Garnish: maraschino cherry
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang tanan nga mga sangkap ngadto sa usa ka blender .
- Hugpong hangtud nga hapsay .
- Ibubo ngadto sa usa ka basakan nga sama sa usa ka bildo sa bagyo .
- Ibabaw sa whipped cream.
- Gidibuho uban sa cherry maraschino.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1093 |
| Total Fat | 63 g |
| Tulas nga Tambok | 37 g |
| Unsaturated Fat | 19 g |
| Cholesterol | 8 mg |
| Sodium | 39 mg |
| Carbohydrates | 90 g |
| Pagkaon sa Fiber | 18 g |
| Protein | 14 g |